Saalijalgpalliliiga avaõhtul sõitsid võidupunktid Tartust Tallinna ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Saalijalgpall
Saalijalgpall Autor/allikas: Jana Pipar/Jalgpall.ee

Coolbet saalijalgpalliliiga uus hooaeg algas reede õhtul Tartus, kus kohalik Ravens Futsal Ares Security jäi 3:4 alla Cosmosele.

Hooaja esimesed kaks väravat kirjutati Nikita Tšernei nimele, kes mänginud Eesti U-18 koondises ja esindanud Premium liigas põgusalt Tallinna Kalevit. Hiljem on 28-aastasest mehest saanud aga arvestatav jõud saalikoondises, kirjutab Soccernet.ee.

Avapoolaja võitiski Cosmos 2:0, kuid teine poolaeg algas Ravensile kahe väravaga Temari Nuuma jalast. Õhtule sobivalt vastas peagi omapoolse duubliga Cosmose mängija Mark Ivanov ja siis olnuks justkui tartlaste kord, kuid Raul Rebane suutis tagasi lüüa vaid ühe ja viimase viie minuti ponnistused Ravensile viiki ei päästnud.

Mullu lõpetasid meeskonnad tabelis neljanda-viiendana. Kuigi mõlemad kogusid 27 punkti, jäi siis ettepoole Ravens.