VIDEO | Beglarišvili lõi Soomes karistusala joonelt värava ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Zakaria Beglarišvili
Zakaria Beglarišvili Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jalgpallurite Zakaria Beglarišvili ja Hindrek Ojamaa leivaisa KTP alistas Soome esiliigas võõrsil MP Mikkeli 3:2, neist esimene tegi võidumängus ka skoori.

Endise Eesti koondise ründeässa Argo Arbeiteri hoolealused jäid 29. minutil 0:1 kaotusseisu, kui skoori avas Jiri Haikonen, kirjutab Soccernet.ee.

58. minutil saatis aga Beglarišvili karistusala joonelt madala löögiga palli väravasse ja viigistas. Pärast Michael Ogungbaro ja Juuso Tarvaineni tabamusi oli seis normaalaja viimaseks minutiks viigis 2:2, siis vormistas Anton Eerola eestlaste koduklubile väärtuslikud kolm punkti.

Beglarišvili vahetati välja esimesel lisaminutil, Hindrek Ojamaa lahkus platsilt seisul 1:1, kui mängida oli jäänud veerand tundi. 41 punkti kogunud KTP on tabelis teisel kohal, ühe mängu enam pidanud liidril AC Oulul on 44 silma.