Piht kuulus Itaalias kolmandat mängu järjest algkoosseisu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Kristofer Pihti (19) koduklubi SPAL püsib Itaalia Primaveras ehk U-19 jalgpalliliigas nelja vooru järel kaotuseta, olles kaheksa punktiga kolmandal tabelireal.

Esmaspäeval alistati võõral väljakul Bologna eakaaslased 2:1. Piht kuulus kolmandat mängu järjest SPAL-i algkoosseisu, kuid vahetati välja 58. minutil, kui SPAL oli 0:1 kaotusseisus. SPAL-i väravad sündisid 80. minutil ja kolmandal üleminutil. Pihtil on kolme mänguga väravatearve avamata, vahendab Soccernet.ee.

SPAL-i U-19 meeskond asub liigatabelis kaheksa punktiga (kaks võitu ja kaks viiki) kolmandal kohal, eespool on Roma ja Sassuolo eakaaslased, kes on kogunud vastavalt 12 ja kümme silma.