Artjom Dmitrijev realiseeris Kasahstanis penalti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Artjom Dmitrijev
Artjom Dmitrijev Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Viimasel ajal Eesti jalgpallikoondisest kõrvale jäänud Artjom Dmitrijev skooris Kasahstani kõrgliigas Okžetpesi võidumängus, koondises armeenlastega kokku puutunud Georgi Tunjov jäi aga Serie B kohtumisest eemale.

Okžetpes võõrustas 13. voorus Kõzõlžari, kelle vastu jäädi avapoolaja lõpus kaotusseisu. Algkoosseisu kuulunud ja täismängu kaasa teinud Dmitrijev viigistas aga 54. minutil penaltipunktilt seisu. 2:1 võiduvärava lõi Okžetpes 68. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Geogi Tunjovi tööandja SPAL tegi Serie B kolmandas voorus võõrsil 3:3 viigi Prodenonega. Koondise juurest isolatsioonisoovitusega minema saadetud Tunjov laupäeval oma võistkonna koosseisu ei kuulunud.