Ivo Van Tamm viskas Ukraina kõrgliigas oma esimesed punktid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ivo Van Tamm
Ivo Van Tamm Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Ukraina korvpalli meistrivõistlustel teenis lätlase Ainars Bagatskise juhendatav Kiiev Basket kolmandas voorus suure võidu, kui koguni 102:67 (27:31, 17:13, 33:10, 25:13) mängiti üle Tšerkassõ Monkeys.

22-aastane ja 202 cm pikkune eestlasest ääremängija Ivo Van Tamm teenis mänguaega kuus minutit ja viskas Ukraina kõrgliigas oma esimesed punktid. Eestlase kontole kogunes neli silma (kahesed 1/2, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2) ja üks isiklik viga, kirjutab Korvpall24.ee.

Bruce Massey kogus võitjate poolel 18 punkti, tabades kolmeseid 5/6. Sergi Pavlovi arvele kogunes 15 silma, Oleksandr Mišula tõi 12 punkti ja kuus resultatiivset söötu ning Pavlo Krutous ja Artjom Kovaljov viskasid kumbki 11 silma.

Pärast mängu saadeti koos peatreener Bagatskisega pressikonverentsile just Eesti mees Ivo Van Tamm, kes kommenteeris lühidalt mängu: "Ma arvan, et esimesel poolajal alahindasime vastast ja ei mänginud sellist kaitset nagu oleme harjutanud. Teisel poolajal tegime palju parema esituse."