Zlidnis sai lähikonkurendi üle olulise võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Inna Zlidnis
Inna Zlidnis Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Ungari naiste jalgpalli kõrgliiga seitsmendas voorus sai Eesti koondise keskkaitsja Inna Zlidnise (30) koduklubi Ferencvaros olulise 3:0 võidu lähikonkurendi Diosgyöri VTK üle.

Ferencvaros läks võõrsil DVTK vastu juba 14. minutil juhtima ja võitis avapoolaja 2:0. Lõppseis vormistati alles minut enne kohtumise lõppu, vahendab Soccernet.ee.

Zlidnis tegi külaliste keskkaitses kaasa terve kohtumise. 84. minutil sai ta ka kollase kaardi.

Liigatabelis tõusis sponsornime FTC-Telekom kandev eestlanna tööandja esimiseks, olles kogunud 17 punkti. Diosgyöri on 13 punktiga kolmas. Nende vahele mahub ühe matši vähem pidanud ja 15 silma kogunud MTK Hungaria.