Käit teenis koondisepausi eel mängupraktikat ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mattias Käit
Mattias Käit Autor/allikas: Sergei Stepanov/ERR

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Mattias Käit tegi Domžale eest teistkordselt sel hooajal kaasa 90 minutit, kui kodus Goricaga 1:1 viiki mängiti.

Hooaega varumehena alustanud Käit tegi esmakordselt täismängu kaasa eelmiselt koondisepausilt naasmise järel karikamängus, kuid langes siis liigas tagasi pingile ja sekkus kahes järjestikuses voorus viimaseks veerandtunniks. Gorica vastu ülendati poolkaitsja platsile aga täismänguks, kirjutab Soccernet.ee.

Domžale läks 55. minutil penaltist 1:0 ette, kuid üheksa minutit hiljem mängisid vastased Käidi nina eest karistusalla tsenderduse. Selle adressaat tabas esmalt posti, kuid õnneliku põrke järel sai kaaslane palli ikkagi võrku susata. Domžale sotsiaalmeedias mainitakse Käiti kahel puhul rünnakul, kuid üks löök läks mööda ja teise tõrjus vastaste puurilukk.