Tammemaa aitas Resovia raske võiduni, Täht jäi mänguajata ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Timo Tammemaa
Timo Tammemaa Autor/allikas: Kuvatõmmis

Poola kõrgliigas teenis Robert Tähe ja Timo Tammemaa koduklubi Rzeszowi Asseco Resovia reede õhtul hooaja esimese võidu, alistades teises voorus võõrsil 3:2 (15, 18, -19, -22, 7) Katowice.

Nagu skoor reedab, võitis Resovia kaks esimest geimi kindlalt, kuid lagunes seejärel ja lasi vastastel kohtumise viigistada. Otsustav ehk viies geim kuulus aga taas kindlalt Alberto Giuliani hoolealustele, kes olid Katowicest üle numbritega 15:7, vahendab Võrkpall24.ee.

Temporündaja Timo Tammemaa sai kirja täismängu ja kogus 10 punkti (+7). Saarlane realiseeris 11 tõstest 6 (55%), pani 3 blokki ja lõi 1 ässa (3 eksimust). Robert Täht paraku seekord väljakule ei pääsenud. Resovia nurgameestena tegutsesid Klemen Cebulj ja Nicolas Szerszen, kes kogusid mõlemad 18 punkti (vastavalt +8 ja +10).