Maria Lota Kaul võitis Hispaanias võitlusliku mängu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maria Lota Kaul
Maria Lota Kaul Autor/allikas: ETL

Hispaanias Melillas peetaval 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril jõudis Maria Lota Kaul teise ringi.

Avaringis pidas 20-aastane Kaul võitlusliku matši 16-aastase kohaliku mängija Raquel Gonzalez Vilariga, võites kaks tundi ja 35 minutit kestnud kohtumise lõpuks 6:3, 3:6, 7:5. Seejuures juhtis hispaanlanna otsustavas setis murdega 3:1, kuid Kaul võitis siis neli geimi järjest. Gonzalez Vilaril õnnestus seis taas 5:5 viigistada, aga Kaul sai veel ühe murde ja võitis seti 7:5.

Kaul servis mängu jooksul kaks ässa, mõlemad tegid kaheksa topeltviga. Kaul realiseeris 16 murdevõimalusest kaheksa, Gonzalez Vilaril õnnestus üheksast murdepallist ära kasutada seitse. Mängitud punktidest võitis Kaul täpselt 100 ja Gonzalez Vilar 97.

Koos rumeenlanna Simona Ogescuga teeb Kaul kaasa ka paarismängus.