Ojamaa koduklubi sai Poolas teise kolmeväravalise kaotuse järjest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Henrik Ojamaa
Henrik Ojamaa Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Eesti jalgpallikoondislase Henrik Ojamaa koduklubi Lodzi Widzew sai Poola esiliigas teise kolmeväravalise kaotuse järjest, kui võõral väljakul tunnistati Globowi Chrobry 3:0 paremust.

Kodumeeskond asus kohtumist juhtima juba seitsmendal minutil, kui skoori tegi Jaka Kolenc. Teisel poolajal sahistasid võrku Maksymilian Banaszewski ja Mikolaj Lebedynski. 29-aastane Ojamaa kuulus Widzewi algkoosseisu, kuid vahetati välja 66. minutil, kui seis oli 2:0, vahendab Soccernet.ee.

Widzew pole kahe mänguga punktiarvet avanud ning väravate vahe on 1:7, sest esimeses voorus kaotati Radomi Radomiakile 1:4. Widzewi liigahooaeg jätkub 16. septembril, kui koduväljakul minnakse vastamisi eelmisel hooajal Poola kõrgliigas mänginud LKS Lodziga.