Tobreluts: nii mõnigi tüdruk on liikumiskiirust oluliselt parandanud

Eesti laskesuusatamise koondis alustab kolmapäeval ettevalmistuslaagrit Anterselvas. Senine suvine töö on kulgenud plaanipäraselt ja peatreener Indrek Tobrelutsu sõnul on näha edasiminekut.

Kümme päeva tagasi Otepääl toimunud suvebiatloni Eesti meistrivõistlused olid Eesti koondise jaoks suvise töö vaheetapp. Maailmas valitseva olukorra tõttu on koondis pidanud vahetama küll laagrite asukohta, aga põhitegevused on kõik tehtud.

Sellest nädalast Austriasse Obertillachisse planeeritud laager viidi üle Itaalia Anterselvasse, sest Itaalia on Eesti jaoks hetkel veel niiöelda roheline riik, aga sinna kogunevad ka paljud teised koondised. Peatreener Indrek Tobreluts näeb koondise juures edasiminekut.

"Tüdrukud jätsid väga positiivse mulje. Nii mõnigi tüdruk on võrreldes eelmise aasta sama ajaga oluliselt liikumiskiirust parandanud. Kuni kilomeeter tunnis. Kõik olid teinud väikse sammu edasi," lausus ta ERR-ile.

"Meeste pool nii optimistlik ei olnud. Oli suhteliselt sarnane eelmisele aastale. Aga usun, et eelmisel aastal olime reserve selleks ajaks rohkem ära kasutanud. Kui siit talveni suuta paar protsenti parandada, siis usun, et oleme päris heas seisus."

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: