Saksamaa mängis võidu maha, lätlaste Andorra-needus jätkub ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jose Gaya
Jose Gaya Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Saksamaa jalgpallikoondis alustas Rahvuste liigat kodus 1:1 viigiga Hispaania vastu.

Pärast väravateta avapoolaega viis Timo Werneri tabamus 51. minutil sakslased juhtima ja kodumeeskond oli juba võtmas kolme punkti, millist jäädi siiski ilma.

Kuuendal üleminutil pääses Rodrigo tsenderduse järel peaga jätkama ja Jose Gaya toimetas palli vastaste puuri.

Hispaania oli väravani jõudnud ka mõni minut varem, aga kohtunik tühistas selle hispaanlaste eelnevalt tehtud vea tõttu.

Teises neljanda grupi mängus oli Ukraina kodus parem Šveitsist 2:1 (14. Andri Jarmolenko, 68. Oleksandr Zintšenko - 41. Haris Seferovic).

Tugevuselt teisel tasemel ehk B-liigas kaotas Soome kodus Walesile 0:1 (80. Kieffer Moore) ja Läti ei suutnud D-liigas kodus Andorra vastu enamat 0:0 viigist.

Seejuures mängis Läti Andorraga koos ka eelmises Rahvuste liigas ning toonagi lõppesid mõlemad kohtumised 0:0.