Jõesaar sai Manresa särgis kirja oma esimesed minutid ja punktid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Janari Jõesaar
Janari Jõesaar Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Eesti korvpallikoondislane Janari Jõesaar sai Hispaania kõrgliigaklubi Manresa eest kirja oma esimesed punktid, kui aitas tiimil hooajaeelses sõprusmängus 92:74 üle mängida Andorra klubi. Oma esimeses kontrollkohtumises oli Manresa 90:76 alistanud Murcia, kuid Jõesaar siis väljakule ei pääsenud.

Manresa tegi juba kohtumise esimese viie minuti jooksul Andorra vastu 13:1 vahespurdi ja poolajaks oli eduseis rebenenud juba 49:33 peale. Kolmanda perioodi lõpuks olid tablool edunumbrid 76:49 ning korra oli veel eduseis lausa 33 punktiline (85:52), kuid lõpuks tuli Andorra 18 silma peale, kirjutab Korvpall24.ee.

26-aastane eestlane panustas Manresa võitu nelja punktiga. Tiimi parimad punktitoojad olid Makai Mason (16), Rafa Martinez (14) ja Guillem Jou (13).