Rannajalgpallikoondis alistas kümneväravalises kohtumises Läti ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti rannajalgpallikoondis
Eesti rannajalgpallikoondis Autor/allikas: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti rannajalgpallikoondis pidas laupäeval Pärnu maavõistluse Lätiga, kui lõunanaabrid alistati tulemusega 7:3.

Eesti lõi nii esimese kui ka teisel kolmandikul kolm väravat vastase ühe vastu. Avakolmandikku asuti Edwin Stüfi väravatest 2:0 juhtima ja kuigi Rauno Nõmmikol jäi 11. minuti lõpus realiseerimata penalti, kasvatas Eesti koondise eduseisu loetud hetked hiljem koondise kaptenipaela kandnud Sander Lepik. Lätlaste tabamus sündis kolmandiku eelviimasel sekundil.

Teisel kolmandikul sahistas meie poolt kahel korral võrku Nõmmiko ja ühe värava lisas lõppenud hooaja Coolbet rannaliiga suurim väravakütt Lepik ning taas sai kolmandiku viimase värava kirja Läti.

Eesti omavärav tegi viimasel kolmandikul seisuks 6:3, kuid viimane sõna jäi Nõmmikole, kes vormistas oma kübaratriki ja tõi tabloole lõppskoori 7:3.

Eesti - Läti kohtuvad Pärnus ka pühapäeval kell 13.00. Võrreldes eilse mänguga on koondise koosseisus täna üks muudatus, kui meeskonda ei saa aidata Coolbet rannaliiga parimaks mängijaks valitud Kristian Marmor.