Dmitrijevi koduklubi kirjutas viimaks tabelisse esimesed punktid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Artjom Dmitrijev
Artjom Dmitrijev Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jalgpallur Artjom Dmitrijev ja Okžetpes teenisid Kasahstani kõrgliiga kuuendas voorus tabelisse esimesed punktid, alistades 3:2 Tarazi.

Taraz läks kohtumist koduplatsil avapoolajal penaltist juhtima, aga teisel poolajal lõid külalised värava tagasi ja läksid omakorda ette, vahendab Soccernet.ee.

Kui kodumeeskond 88. minutil 2:2 viigi tabloole tõi, tundus, et lepitakse punktide jagamisega, aga Okžetpesil oli varuks veel üks käik: järgmisel minutil löödi 3:2 võiduvärav.

Dmitrijev toodi väljakule vahetult pärast otsustavat väravat ja ta aitas eduseisu lõpuni turvata. Tasuks esimene võit, kui eelmises viies voorus oli Okžetpes pidanud leppima ainult kaotustega.