Eestlaste klubi Soomes teenis võidulisa ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eestlaste jalgpalliklubi KTP teenis Soome esiliigas võidupunktid, kusjuures võiduvärava lõi mullu Viljandi Tulevikku esindanud nigeerlane David Onyeanula.

Mäng Kotkast ligi 500 kilomeetri kaugusel Kajaanis algas KTP-le fantastiliselt, sest kodumeeskond jäi juba neljandal minutil kümnekesi ja peagi kasutasid külalised ülekaalu ära. Avapoolaeg tõi kummalegi juurde veel ühe värava, aga ühtlasi teise punase kaardi Kajaani meestele - seda duellist Hindrek Ojamaaga - ja mäng tundus olevat tehtud, kirjutab Soccernet.ee.

KTP ei suutnud aga üheksamehelist võõrustajat kergelt murda ja kolmanda värava lõi alles 84. minutil Onyeanula, kes KTP eest teistkordselt väljakule jooksis. Mullu Viljandi Tuleviku eest seitsmes mängus nullile jäänud 20-aastane ründaja kuulus kevadel Malta kõrgliigaklubi Mosta FC hingekirja, kuid seal debüüti kirja ei saanud. Et Kajaani suutis veel 2:3 lüüa, osutus Onyeanula tabamus ühtlasi otsustavaks.