Algas Eesti ööjooksu virtuaaljooks

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Eesti Ööjooks Rakveres 2019. aastal Autor/allikas: Kaido Kabral

Eesti ühe suurima rahvaspordi sündmuse "Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere" virtuaalse osalemise võimalus sai avapaugu. Viimasel neljal aastal igakordselt enam kui 8000 osalejat enam kui kahekümnest riigist kogunud tervisespordi festival toimub sel aastal lisaks tavapärasele moele ka virtuaalselt ehk kaugjooksuna.

Alates 15. augustist kuni 25. septembri südaööni on kõikidel registreerunud osalejatel võimalik läbida soovitud distants (21 km, 10 km; 5 km ja Cappy lastejooksud 200-400 m) virtuaalselt ehk kaugjooksuna. Endale sobilikul ajal ja kohas. Olgu tegemist varahommiku, keskpäeva või hilisõhtuga. Rakvere, Tallinna, Viljandi või Paidega. Maantee, kergliiklustee, metsaraja, rannajoone või staadioniga. Koduõuest väljudes või kodust kaugel viibides. Kõigile mugav ja võrdne võimalus turvaliseks ja murevabaks osalemiseks.

"Olukorras, kus teadmatust palju nii osalejale kui korraldajale, pidasime ainuõigeks luua ka virtuaalselt osalemise võimaluse. Jätkuvalt tegeleme sellega, et 26. septembril saaksid meie fännid suurepärase elamuse turvalises keskkonnas, kuid tegelikkuses piisab ju ühest uuest koldest, valitsuse uutest otsustest või ka otsustamatusest ja sündmust ei pruugi kohapeal olla võimalik läbi viia. Terve suve teadsime, et 2000 osaleja piirang kaob septembri algusest, kuid 12. augustiks lubatud sellekohaseid signaale pole järgnenud. Igal juhul täidame meie oma lubadused osaleja ees," kommenteerib Viking Line Eesti Ööjooksu peakorraldaja Marko Torm.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: