IBU otsustab võistluste saatused trimestrite kaupa ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Laskesuusatamine
Laskesuusatamine Autor/allikas: IBU

Rahvusvahelise laskesuusaliidu (IBU) juhatus kogunes neljapäeval, et arutada, kuidas ohutult läbi viia laskesuusatamise 2020/2021 aasta hooaeg.

Rahvusvaheline laskesuusaliit on pidanud läbirääkimisi kõigi 25 IBU võistluste korraldajatega, et mõista paremini olukorda nende riikide tasandil. Sellest informatsioonist lähtuvalt on esialgu võetud vastu otsus jätta võistluskalender muutmata. Kuna olukord võib hetkedega halveneda, siis otsustati hooaeg jagada trimestriteks ning iga kolmandiku eel vaadatakse võistluste toimumise kuupäevad üle ja koroonaviiruse levikust lähtudes võetakse vastu otsuseid. IBU on paika pannud ka alternatiivsed stsenaariumid.

Esimene trimester puudutab IBU üritusi, mis toimuvad novembris ja detsembris. Nende võistluste saatus selgub täpsemalt järgmisel IBU juhatuse koosolekul, mis viiakse läbi septembri lõpus. Kui plaanid on lõplikult kinnitatud, siis vaadatakse neid vaid siis üle, kui olukord drastiliselt muutuma peaks.

Inimeste tervis ja heaolu on rahvusvahelise laskesuusaliidu prioriteet number üks.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: