Metsa koduklubi kaotas, Purje meeskond tõusis Soomes liidriks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: AIK Fotboll/Twitter

Rootsi kõrgliigas ei saa kuidagi oma mängu käima Karol Metsa tööandja AIK. Seekord jäädi kodus 0:1 alla Djurgardenile.

Mängu ainsa värava lõi 77. minutil karistuslöögist Aslak Fonn Witry. Mets tegi kaasa täismängu. AIK on liigatabelis 16 meeskonna konkurentsis 12. kohal, vahendab Soccernet.ee.

Ats Purje koduklubi KuPS alistas aga Soome kõrgliigas 2:1 Seinäjoki. Purje sekkus pingilt mängu 89. minutil, KuPS kerkis kuue vooru järel liigatabeli tippu.