Suure kaotuse saanud Maardu jäi liidrikohast ilma ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Maardu Linnameeskond jäi koduse jalgpalli esiliiga 14. voorus liidrikohast ilma, kuna kaotas Tallinna Flora duubelmeeskonnale 0:5.

Flora U-21 läks juhtima juba neljandal minutil, kui Deniss Maksimenko püüdis nurgalööki klaarida, aga lõi tugeva palli vastu oma väravavahti Ilja Kassjantšukki, kes sai kirja omavärava. Viis minutit hiljem saatis Aleksander Iljin palli postipõrkega võrku ja seis oli 2:0. Teisel poolajal skooris esmalt Andreas Kiivit seejärel lisas kaks hilist väravat vahetusmees Igor Ustritski, vahendab kohtumise käiku Soccernet.ee.

Vahepeal kümme mängu järjest võitnud Maardu on nüüd teeninud kolme kohtumisega ainult ühe punkti. Liidriks kerkis selles voorus Nõmme United, kes alistas neljapäeval FC Elva 4:2.