Metsa koduklubile said taas saatuslikuks lõpuminutid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Karol Mets (vasakul)
Karol Mets (vasakul) Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Karol Metsa koduklubi Stockholmi AIK kaotas Rootsi kõrgliigas viimase kuu aja jooksul kolmandat korda punkte lõpuminutitel.

28. juunil jäi AIK Malmö vastu viimase minuti penaltist, mille põhjustas eestlane, võiduta. 2. juulil sai meeskond üleajal sündinud Metsa omavärava tõttu Göteborgilt kaotuse. Täna läks AIK kaks korda juhtima, aga piirdus Varbergi vastu 2:2 viigiga, vahendab Soccernet.ee.

Vastased vormistasid lõppseisu 89. minuti penaltist, kui karistusalas oli vea teinud Robin Tihi. Mets tegi täismängu ja sai oma hooaja neljanda kollase kaardi.

Üheksa kohtumisega 12 punkti teeninud AIK paikneb praegu liigatabelis üheksandal kohal.