Klavani klubi suutis raskest seisust viigistada ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Autor/allikas: SCANPIX / AP

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 34. vooru kohtumises tegi Ragnar Klavani klubi Cagliari koduareenil 1:1 viigi Sassuologa.

Francesco Caputo viis Sassuolo 12. minutil juhtima ja 48. minutil jäi Cagliari juba arvulisse vähemusse, sest teise kollase kaardi teenis kaitsja Andrea Carboni. 19-aastasele pallurile oli see juba teine punane kaart viimase kolme osaletud mängu jooksul.

Sellest hoolimata õnnestus Cagliaril 63. minutil tänu Joao Pedro väravale viigistada.

Klavan alustas kohtumist varumeestepingil, aga vahetati 89. minutil väljakule.

Kuus mängu järjest võiduta Cagliari jätkab liigatabelis 11. positsioonil. 34 mänguga on kogutud 42 punkti. Laupäevane vastane Sassuolo on 48 punktiga kaheksas.