Southamptoni hiline värav võttis Man Unitedilt võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Michael Obafemi (pikali) lõi Southamptoni võidutabamuse
Michael Obafemi (pikali) lõi Southamptoni võidutabamuse Autor/allikas: SCANPIX / PA

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas viigistas Meistrite liiga positsiooni eest heitlev Manchester United kodus Southamptoniga 2:2.

Stuart Armstrong viis Southamptoni 12. minutil juhtima, aga Man United pööras peagi mängu käiku: 20. minutil tabas Marcus Rashford ja kolm minutit hiljem Anthony Martial.

Võitu koduvõistkond siiski ei teeninud, sest lausa kohtumise kuuendal üleminutil viigistas Michael Obafemi (Southampton).

Kolm vooru enne hooaja lõppu on seis kolmanda koha võitluses tihe: Chelseal on 60, Leicester Cityl ja Man Unitedil 59 punkti. Meistrite liigasse jõuavad neli paremat.