Lazio mõõnab, Juventus sai üle noatera viigi kätte ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Stefan Radu (Lazio)
Stefan Radu (Lazio) Autor/allikas: SCANPIX / EPA

Itaalia jalgpalli kõrgliigas kaotas kolmanda mängu järjest tabelis teist kohta hoidev Rooma Lazio, kes jäi laupäeval kodus alla Sassuolole 1:2.

Külaliste esimene tabamus jäeti suluseisu tõttu lugemata ja 33. minutil viis Luis Alberto pealinnaklubi juhtima, aga teisel poolajal võttis Sassuolo siiski kolm punkti.

Kõigepealt Giacomo Raspadori 52. minutil viigistas ja esimesel üleminutil lõi Francesco Caputo ka võiduvärava.

Kolmanda mängu järjest kaotanud Lazio jäi eelmises voorus võõrsil alla Leccele 1:2 ja üle-eelmises kodus AC Milanile 0:3.

Nende õnneks komistab ka liidrikohal asuv Torino Juventus, kes eelmises voorus kaotas AC Milanile 2:4 ja tegi eile kodus 2:2 viigi Atalantaga.

Atalanta läks mängu kahel korral juhtima - 16. minutil skooris Duvan Zapata ja 81. minutil Ruslan Malinovski -, kuid Juventus viigistas mõlemal juhul tänu Cristiano Ronaldo tabavatele penaltitele (55. ja 90. minutil).

Juventuse õnneks on neil kuus vooru enne hooaja lõppu Lazio ees suhteliselt turvaline kaheksapunktine edu. Pealinnameeskonnale hingab kuklasse aga Atalanta, kes korjanud vaid punkti vähem ja Inter, kes jääb kolme silma kaugusele, aga kellel ka üks mäng varuks.