Antonov aitas koduklubi magusa võiduni ja tiitli lävele, kõik on enda kätes ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ilja Antonov
Ilja Antonov Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Liigatiitlit jahtiv Eesti jalgpalluri Ilja Antonovi tööandja Ararat-Armenia sai Armeenia kõrgliigas ülitähtsa võidu, alistades võõral väljakul hilisest väravast 1:0 Jerevani Ararati. Meistriks tuleku võimalus on nüüd täielikult nende enda kätes.

Kohtumise ainsa värava lõi 88. minutil Ararat-Armenia nigeerlasest ründaja Yusuf Otubanjo, kui vastaste keskkaitsja eksis kaarpalli lennu hindamisel ja Otubanjo pääses mõnelt meetrilt segamatult löögile. Antonov sekkus vahetusmeeste pingilt mängu 74. minutil, kui keskväljal sai vigastada Ararat-Armenia kuulsaima nimega mängija, kunagi Inglismaa kõrgliigas Newcastle Unitedis pallinud Yoan Gouffran, vahendab Soccernet.ee.

Kohtumise viiendal üleminutil näidati Eesti koondise poolkaitsjale ka vastaste rünnaku peatamise eest kollast kaarti, kuid järgnenud karistuslöögi suutsid kaitsjad karistusalast minema lüüa ja kohe seejärel kõlas ka lõpuvile. Hiline võit oli Ararat-Armeniale seda magusam, et viimasel ajal on mitmes mängus ise lõpuminutitel punkte loovutatud või ootamatutel hetkedel värava löömisega hätta jäädud.

Uuesti tabelijuhiks tõusnud Ararat-Armenial jääb nüüd mängida veel vaid üks kohtumine ning meistritiitli vormistamine on nende enda kätes.