Antonovi koduklubi on juba kindlana tundunud tiitlit maha mängimas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ilja Antonov
Ilja Antonov Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kolm vooru tagasi Armeenia jalgpalli meistriliigat kaheksa punktiga juhtinud Eesti koondislase Ilja Antonovi koduklubi langes pühapäeval teiseks, kui Lorile kaotati 1:2.

Eelmises voorus oma lähimale jälitajale ehk Gjumri Širakile kaotanud Ararat-Armenia läks pühapäevast matši vastase omaväravast 14. minutil juhtima, aga viimased pool tundi tuli punase kaardi tõttu vastu pidada vähemuses, vahendab kohtumise käiku Soccernet.ee.

Paraku seda ei suudetud, sest 73. minutil viigistas Lori penaltist seisu ja kuuendal üleminutil vormistati käärlöögist ka võit. Antonov sekkus mängu vahetusest ja tegi kaasa terve teise poolaja.

Tabelis on nii Širakil kui Ararat-Armenial 45 punkti, aga Širak tõusis liidriks.  Hooaja lõpuni jääb veel kolm vooru.