Berliini Alba astus Saksamaal suure sammu tiitli suunas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Berliini Alba korvpallimeeskond
Berliini Alba korvpallimeeskond Autor/allikas: SCANPIX/imago images/BBL-Foto

Saksamaa korvpalli meistriliiga finaalseeria avamängus alistas Berliini Alba kindlalt 88:65 Ludwigsburgi MHP Rieseni.

Saksamaa pealinnaklubi võitis avaveerandi 19:13, poolajaks oldi ees 46:29 ja kolmanda perioodi järel 69:42, vahendab portaal Korvpall24.ee.

Alba eest jõudsid kahekohalise punktisummani tervelt seitse mängijat, kellest parimatena tõid Martin Hermannsson ja Rokas Giedraitis kumbki 14 silma. Neist esimene jagas meeskonna parimana ka kuus korvisöötu.

Kaotajate poolel jõudsid kahekohalise punktisummani vaid Nick Weiler-Babb ja Jonas Wohlfarth-Bottermann, kes mõlemad viskasid 11 silma.

Kahest mängust koosneva finaalseeria korduskohtumine leiab aset sel pühapäeval.