Ramose karistuslöök tõi liidrina jätkavale Realile võidupunktid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sergio Ramos väravat löömas
Sergio Ramos väravat löömas Autor/allikas: SCANPIX/REUTERS

Hispaania jalgpalli kõrgliigas teenis kolmapäeval võidulisa Madridi Real, kes alistas Mallorca 2:0.

Tabeliliider Real asus mängu juhtima 19. minutil, mil skoori avas Vincius Junior. Teisel poolajal skooris karistuslöögist täpne olnud Madridi klubi kapten Sergio Ramos, kellele oli tegemist alles karjääri kolmanda korraga lüüa värav otse trahvilöögist.

Real on nüüd 31 mänguga kogunud 68 punkti, sama suur on ka tiitlikaitsja Barcelona punktisaldo. Madridi Atletico jätkab kolmandana (55), järgnevad Sevilla (53), Getafe (49) ja Villarreal (48).