Madridi Real kasutas ära Barcelona komistamise ja tõusis liidriks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Madridi Reali mängijad
Madridi Reali mängijad Autor/allikas: SCANPIX/AP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas tõusis pühapäeval liidripositsioonile Madridi Real, kes alistas võõrsil Real Sociedadi 2:1.

Külalised asusid kohtumist juhtima 50. mänguminutil, mil Vincius Juniori teenitud penalti realiseeris Reali kapten Sergio Ramos. Mõni minut hiljem sai Ramos ise vigastada ja oli sunnitud väljakult lahkuma.

Real kahekordistas eduseisu 70. mänguminutil, mil jala sai valgeks Karim Benzema. Ehkki võõrustajate mängumees Mikel Merino lõi veel seitse minutit enne normaalaja lõppu ühe värava tagasi, lahkus võidupunktidega pealinnaklubi.

Et Reali suurrivaal ja tiitlikaitsja Barcelona ei suutnud reedel Sevilla vastu enamat väravateta viigist, on kahel klubil nüüd võrdselt punkte – 65. Et omavahelistes mängudes on parem olnud Real, tõusid Zinedine Zidane'i hoolealused kõrgliiga liidriteks.