Antonovi tööandja lasi lähima konkurendi kaotusega kannule ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Ilja Antonov
Ilja Antonov Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti koondise poolkaitsja Ilja Antonovi tööandjal Ararat-Armenial oli võimalik teha suur samm meistritiitli poole, kuid võõrsil kaotati 0:1 lähimale jälitajale Gjumri Širakile.

Võidu korral käristanuks Ararat-Armenia edu tabelitipus juba vähemalt kaheksale punktile. Kaotus tähendas aga, et nüüd jääb Širak neist maha vaid kolme punktiga. Kohtumise ainsa värava lõi 35. minutil Elevandiluuranniku ründaja Mory Kone, vahendab Soccernet.ee.

Väravaolukorras üritas vasaku äärekaitsja kohale sattunud ja Konega silmitsi jäänud Antonov apelleerida suluseisule, kuid selle kattis ära teises väljakuääres olnud meeskonnakaaslane.

Ararat-Armenia algkoosseisu kuulunud Antonov mängis seekord esimesed 45 minutit. Tema tööandjal on tabelis 45 ja Širakil 42 punkti.