Madridi Atletico tõusis kolmandale kohale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Madridi Atletico
Madridi Atletico Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 30. voorus teenis raske võidu Madridi Atletico ja kerkis tabelis kolmandaks.

Kodus Valladolidiga kohtunud Atletico võitis mängu tänu vahetusmees Vitolo 81. minuti pealöögile 1:0.

Vitolo kasutas ära Valladolidi rivistuses debüteerinud väravavahi Churripi eksimuse ning kuigi kaitsja lõi palli minema, siis VAR-i kinnitusel oli see eelnevalt ületanud väravajoone ja kohtuniku otsus jäi jõusse.

Samuti kolmandat koha nooliv Getafe võistkond viigistas kodus Eibariga 1:1. Etebo viis Getafe 30. minutil juhtima ja avapoolaja üleminutitel skooris külaliste poolelt Charles.

Ülejäänud laupäevastes mängudes kaotas Espanyol kodus Levantele 1:3 ning Bilbao Athletic alistas kodus Real Betisi 1:0.

Tabelitipp: 1. Barcelona 65 punkti (30 mängust), 2. Madridi Real 62 (29), 3. Madridi Atletico 52 (30), 4. Sevilla 52 (30), 5. Getafe 48 (30), 6. Real Sociedad 47 (29), 7. Villarreal 47 (30), 8. Valencia 43 (29).

Madridi Real sõidab täna külla Real Sociedadile.