Müncheni Bayern astus taas sammu meistritiitli suunas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Müncheni Bayern
Müncheni Bayern Autor/allikas: SCANPIX / AFP

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas jätkab võidulainel Müncheni Bayern, kes laupäeval oli kodus üle Mönchengladbachi Borussiast 2:1.

Joshua Zirkzee 26. minuti tabamus viis Bayerni juhtima, aga külalised viigistasid 37. minutil tänu Benjamin Pavardi omaväravale.

Mängu lõpus paistis Pavard aga märksa positiivsemalt silma, sest andis 86. minutil resultatiivse söödu Leon Goretzka võidutabamusele.

Kolm vooru enne hooaja lõppu juhib Bayern lähima jälitaja Dortmundi Borussia ees seitsme punktiga ehk vajab meistritiitli kindlustamiseks veel vaid üht võitu.