Gert Kullamäe: Kõik me eksime, kuid tahtejõuetust ma ei andesta

Foto: Siim Semiskar/ERR SPORT

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna peatreener Gert Kullamäe tunnistas ETV spordisaates, et senine juhendaja Indrek Visnapuu tegi oma tööd hästi.

“Mingis kontekstis praegu asjad ei toiminud meie jaoks nii, nagu me ette nägime seda suvel 2011. Sealt siis ka praegu need muutused ja negatiivne toon, mis selle meeskonnaga kaasas on käinud viimasel ajal,” leidis Kullamäe.

“Ma olen mängijana selle tee läbinud ja arvan, et praeguses olukorras, kus see treenerivahetus toimus, saavad mängijad sellest vast lisaenergiat ja lisajõudu – igas mõttes, ka psühholoogilises plaanis,” usub Kullamäe.

Endine viskekahur loodab, et Tartu publik leiab peagi uuesti tee saali. “Kui mina läheksin korvpallifanatiks, siis mida ma tahan näha väljakul oleks võitlust, verd ja pisaraid. Samasugune olen ma ka treenerina.”

“Ma suudan kõik lollused mängijatele andestada väljakul – korvpall on mäng ja kõik me eksime. Küll aga ei suuda ma mängijatele andestada tahtejõuetust – kui ei võidelda. Ma arvan selles vallas on kõige suurem muutus, mida ma püüan teha,” lisas Kullamäe.

Toimetaja: Jaanus Pruuli

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: