Eesti üks parimaid maastikurattureid lõi omanimelise rattaklubi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Caspar Austa
Caspar Austa Autor/allikas: Stuudiopunkt

Alates märtsikuust on Eesti Jalgratturite Liidu uus liige Austa Rattaklubi, saades liidu 66. liikmeks.

Austa Rattaklubi asutati 14.01.2020 ning hetkel koosneb klubi kahest liikmest, asutajad Caspar Austa ja Avely Kaldoja, kes on ka klubi aktiivsed ratturid. Caspar Austa on Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi jalgrattatreener, harrastusrattur ning edukas maastikurattur, kes on juba pikemat aega olnud aktiivne jalgrattaspordi edendaja Lõuna-Eestis. Ühtlasi on Austa korraldanud juba aastaid Hispaanias jalgrattalaagrit, talvisel hooajal omanimelist matka, mis mõlemad toimetavad edaspidi uue klubi all.

Austa Rattaklubi seab eesmärgiks kohalikule elanikkonnale ja harrastussportlastele suunatud aktiivsete tegevuste (matkad, laagrid nii Eestis kui välismaal jm) korraldamise ja rattasõiduks tingimuste loomise ning seeläbi jalgrattaspordi arendamise ja populariseerimise. Samuti on uue klubi huvi korraldada kohalikke ja üleriigilisi rattavõistluseid, sealhulgas ka Eesti meistrivõistluseid. Plaanide elluviimiseks teeb klubi selleks tihedat koostööd Elva vallavalitsusega.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: