Jalgpallikaardi väljamaksed tehakse erandkorras kahes osas ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Eesti Jalgpalli Liidu peatoetaja LHV maksab tänavused Jalgpallikaardiga kogutud toetused erandkorras välja kahes osas. Esimesed toetussummad jõuavad klubideni juba maikuus ja teised novembris.

Tavapäraselt toimuvad Jalgpallikaardi maksed aasta lõpukuudel ühekordse toetusena. Eriolukorrast tekkinud piirangute tõttu otsustas LHV tänavused toetused jagada klubidele kahes osas: perioodil november 2019 – aprill 2020 kogutud summad makstakse maikuus ning perioodil mai 2020 – oktoober 2020 kogunenud toetussummad laekuvad klubidele novembris.

"Maailmas valitsev eriolukord on sarnaselt paljudele sektoritele pannud seisma ka mängud Eesti jalgpalliklubides ja -liigades. Soovime nii klubide kui ka alaliidu toimetulekut selles kriisis natukenegi lihtsustada. Ka igal jalgpallifännil on võimalik selleks panus anda, toetades LHV Jalgpallikaardiga oma lemmikklubi," ütles LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu.

"Suur tänu LHV-le, kes on läbi aastate Eesti jalgpalli jaoks olnud oluline toetaja ja paneb õla alla ka nüüdses kriisiolukorras. Mida suurem on klubi kogukonna aktiivsus, seda suurem ka LHV Jalgpallikaardi kaudu laekuv toetus ning loodetavasti aitavad toetussummad veidikenegi kaasa klubide toimetulekule," sõnas Eesti Jalgpalli Liidu peasekretär Anne Rei.

Iga LHV Jalgpallikaardiga tehtud ostu pealt maksab LHV 10 senti kaardiomaniku valitud jalgpalliklubi toetuseks. LHV Jalgpallikaart on ametlik Eesti jalgpalli fännikaart, mille on loonud ühiselt LHV ja Eesti Jalgpalli Liit ja mis annab kaardiomanikule ka mitmeid spordisõbrale kasulikke soodustusi.

Möödunud aastal kogusid jalgpallifännid ja –klubide kogukonna liikmed tänu LHV Jalgpallikaardiga tehtud maksetele Eesti jalgpalli toetuseks 77 694 eurot.

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: