Englase treeningvideo: kätekõverdused ja tagurpidi kätekõverdused ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kätekõverdused
Kätekõverdused Autor/allikas: Spordiklubi Englas

Spordiklubi Englas avaldab igal tööpäeval õppevideo kahest harjutusest lastele, noortele ja ka suurtele koroonaviiruse perioodil tegutsemiseks. Täna on kavas kätekõverdused ja tagurpidi kätekõverdused.

Mõlemad lihtsad ja teada-tuntud harjutused, mida saab teha nii kiiruse peale (näiteks mitu kätekõverdused suudad teha 10-20 sekundi jooksul) või ka maksimaalse korduste arvu peale, kus aeg piiranguid ei sea või on ajalimiit nihutatud oluliselt kaugemale (näiteks üks minut).
Oluline osa kätekõverdustest on ka asendis püsimine nii kõverduse sooritamise ajal kui ka ülemises nö puhkeasendis - seega, kui jätad ülemises asendis pausi sisse, ei tohiks sel ajal toenglamangu asendist välja minna (sisuliselt tegemist planguga).

Tänase seisuga on sul koos juba 20+ harjutust, mida lapsed ja noored saavad kodus ise teha - kas siis eraldi harjutustena või mõne muu tegevuse-mängu osana. Kui oled otsa lahti teinud, siis mingi aja jooksul avastad kindlasti, et uued asjad jäävad lastele ja noortele külge aina lihtsamalt - füüsiline kirjaoskus muutub aina paremaks ja erinevate harjutustega omandatud osavus kandub üle ka teistesse liigutustesse.

Esmaspäevani!

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: