Baerum läks Raadiku kaksikduubli toel veerandfinaalseeriat 2:0 juhtima ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Toomas Raadik
Toomas Raadik Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Norra meistriliigas mängiv Toomas Raadik ja Baerum Basket läksid veerandfinaalseeriat juhtima 2:0, kui võõrsil peetud kohtumises võideti kindlalt 99:69 (26:21, 26:21, 16:11, 31:16) Oslo Centrum Tigersit.

202 cm pikkune Raadik sai pea 30 mänguminutiga kirja kaksikduubli, visates 14 punkti (kahesed 4/7, kolmesed 2/5, vabavisked 0/1) ja võttes 12 lauapalli. Lisaks tegi eestlane kaks viskeblokeeringut, kolm pallikaotust ja ühe isikliku vea, vahendab Korvpall24.ee.

Raadiku koduklubi ja kogu mängu resultatiivseimaks kerkis Stian Mjos 23 silmaga. Pealinnaklubi parim oli 19 punkti toonud Oivind Lundestad.

Kolmas veerandfinaalkohtumine toimub 10. märtsil, kui kaks esimest mängu võitnud Baerum Basket võõrustab Oslo Centrum Tigersi.