Philadelphia Flyers võitis üheksanda mängu järjest ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Carter Hart ja Justin Braun (Flyers)
Carter Hart ja Justin Braun (Flyers) Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL jätkub Philadephia Flyersi hea hoog, kes võitis laupäeval juba üheksanda kohtumise järjest. Kodujääl alistati Buffalo Sabres 3:1 (0:0, 1:1, 2:0).

Pärast väravateta esimest perioodi viis Claude Giroux kodumeeskonna teisel juhtima, aga Dominik Kahun viigistas. Viimasel kolmandikul viskas Giroux oma teise värava ja i-le pani punkti Joel Farabee.

Enim kiidusõnu teenis aga Flyersi puurilukk Carter Hart, kes tõrjus 38 vastaste pealeviset. "Carter Hart oli jääl pari mängija," kiitis Flyersi peatreener Alain Vigneault. "Ülejäänud 18 kutti olid okeid. Meie väravavaht näitas aga end parimast küljest ja see otsustas."

Philadelphia on kerkinud nüüd võrdsetele punktidele idakonverentsis kolmandat kohta hoidva Washington Capitalsiga. Mõlemal on koos 89 silma. Ettepoole jäävad vaid Boston Bruins (98) ja Tampa Bay Lightning (91).

Läänekonverentsis juhivad St. Louis Blues (90) ja Colorado Avalanche (88).