Rooba koduklubi JYP sai lisaajal jagu Turkust ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Rooba (vasakult teine) meeskonnakaaslastega.
Robert Rooba (vasakult teine) meeskonnakaaslastega. Autor/allikas: Jiri Halttunen/JYP

Soome jäähoki meistrivõistlustel võitis Eesti koondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP koduväljakul TPS Turkut lisaajal tulemusega 2:1.

Kohtumine JYP-ile üleliia hästi ei alanud, kui 16. sekundil skooris Turku eest kohe Ilari Filppula. Esimese kolmandiku lõpu eel õnnestus Ossi Louhivaaral seis siiski viigistada. Teine ja kolmas periood möödusid väravateta ja nii tuli võitja otsustada lisaajal, kus neljandal minutil toimetas litri võrku Juha-Pekka Hytonen. JYP lõpetas sellega enda kahemängulise kaotuseseeria.

JYp hoiab 88 punktiga tabelis kaheksandat kohta. Turku jätkab 64 silmaga 11. real.