Patrail ja Hannover naasid võimsa teise poolaja alguse abil võitude teele ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mait Patrail (palliga) juhtis Eesti mängu nii täpsete söötude kui vajalike väravatega. Autor/allikas: Helin Potter

Kahe kaotatud mängu järel naasid Mait Patrail ja TSV Hannover-Burgdorf Bundesligas võitude teele, kui alistati liigas viimasel kohal paiknev HSG Nordhorn-Lingen tulemusega 32:24.

Käimasolev kalendriaasta ei ole Hannoverile liiga hästi alanud, kui seitsmest mängust on teenitud vaid viis punkti. Võrdselt alanud kohtumises visati kordamööda väravaid ning alles esimese poolaja viimastel hetkedel suutis eestlase koduklubi võtta Timo Kasteningi ja Jevgeni Pevnovi tabamustest kahepunktilise edu, mis oli ka selle perioodi suurim, kirjutab Käsipall24.ee.

Teise poolaja esimese värava viskas küll Nordhorn, kuid seejärel tabas Hannover seitse tabamust järjest ning otsustas sellega sisuliselt kohtumise saatuse. Patrail skooris kolm korda ning andis ühe resultatiivse söödu.

"Mängu lõpus saime kasutada kõiki pallureid, kes meil kaasas olid, mis oli tähtis," kommenteeris Hannoveri treener Carlos Ortega pressiteates.

Pikka puhkust tabelis taas neljandaks tõusnud Hannoverile ei anta, kui juba pühapäeval kohtutakse kodupubliku ees Frisch Auf Göppingeniga.