Pulk ja Hannover lagunesid viimasel veerandil ja lasid lähirivaali mööda ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Janne Pulk ja TKH Basketball
Janne Pulk ja TKH Basketball Autor/allikas: facebook.com/tkhdamen

Janne Pulga koduklubi Hannover kohtus Saksamaa korvpalli kõrgliigas lähima rivaali Freiburgiga ning pidi lisaaja järel vastu võtma kaotuse.

Pulga koduklubi võttis mängu alguses juhtimise enda kätte ning poolajaks oli edu 17 punkti (47:30). Teisel poolajal hakkasid vastased kaotusseisu vähendama, kolmanda veerandi lõpuks oli Hannoveri edu 12 punkti (65:53), vahendab Korvpall24.ee.

Neljandal veerandil ei suutnud Hannover enam nii tabavalt palle korvi saata, kirja saadi 13 punkti. Freiburgi naiskond sai vastupidiselt hoogu juurde, visates 25 punkti ning veerandi lõpusireeniks oli seis viigis 78:78. Lisaaeg algas küll tasavägiselt, kuid Pulga koduklubi ei suutnud esimesel poolajal näidatud võimu tagasi võtta ning tuli tunnistada kaotust 87:93.

Mängu tulemusena vahetasid klubid tabelis omavahel kohad, Hannover langes kuuendale positsioonile (11-9) ja Freiburg tõusis viiendale kohale (12-8).

Pulk sai mängus kirja 33 minutit ning 12 punkti (kahesed 2/6, kolmesed 1/7, vabavisked 3/4), kuus lauapalli, kaks resultatiivset söötu ja ühe isikliku vea.