Rooba koduklubi JYP alistas koduväljakul Hameenlinna lisaajal ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Rooba (vasakult teine) meeskonnakaaslastega.
Robert Rooba (vasakult teine) meeskonnakaaslastega. Autor/allikas: Jiri Halttunen/JYP

Soome jäähoki meistrivõistlustel võitis Eesti koondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP kodus Hameenlinnat lisaajal 2:1.

JYP läks kohtumist juhtima teisel kolmandikul Julius Nattineni väravast, kuid minut ja 41 sekundit hiljem viigistas seisu Filip Krivosik. Kuna meeskonnad rohkem väravaid ei visanud, läks mäng lisaajale. See kestis vaid 48 sekundit, mil Nattinen oli taas resultatiivne.

JYP hoiab 86 punktiga tabelis kaheksandat kohta Hameenlinna selja taga, kellel on punkte 88.