Malõgina kaotas Moskvas kvalifikatsiooni otsustavas ringis ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Elena Malõgina
Elena Malõgina Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Moskvas peetaval 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril ei õnnestunud Elena Malõginal põhitabelisse pääseda.

Kvalifikatsioonis 4. asetatud Malõgina (WTA 558.) oli avaringis kindlalt 6:1, 6:0 üle venelanna Jelizaveta Kuznetsovast (WTA 1329.), aga otsustavas mängus pidi ta tunnistama valikvõistlustel 13. paigutatud venelanna Jekaterina Višnevskaja (WTA 888.) paremust.

Višnevskaja võitis tund ja 45 minutit kestnud kohtumise 7:6 (4), 6:1. Avasetis läks Višnevskaja 4:0 juhtima, aga siis võitis Malõgina neli geimi järjest ja viigistas seisu. Višnevskaja pääses siis küll murdega 5:4 ette, aga kaotas siis kohe enda pallingugeimi. Sett läks kiiresse lõppmängu, kus Malõgina asus 4:1 juhtima, kuid kaotas seejärel kuus punkti järjest ning seega kiire lõppmängu 4:7 ja avaseti 6:7. Teises setis võitis Malõgina enda esimese servigeimi, kuid rohkem tal servi hoida ei õnnestunud ja Višnevskaja võitis seti kindlalt 6:1 ja pääses põhiturniirile.

Koos venelanna Jekaterina Kazionovaga osaleb Malõgina ka paarismängus.