Noorte jalgpallikoondis teenis vabariigi sünnipäeval Šveitsis võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti U-17 jalgpallikoondis
Eesti U-17 jalgpallikoondis Autor/allikas: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Eesti vabariigi aastapäeval mängis Eesti U-17 jalgpallikoondis Šveitsis kohaliku FC Zürichi noortetiimiga, keda tänu tugevale teisele poolajale ka 3:1 võideti.

Heerenschürli spordikeskuses peetud treeningmängu avapoolajal ei suudetud ise ühtegi lüüa, kuid vastased mängisid korra eestlaste kaitseliini üle. Tunni möödudes hakkas eestlastel aga paremini sujuma ning 27 minutiga lõid Norbert Hurdi hoolealused kolm ehk kinkisid vabariigile sünnipäeva puhul võidu. Kusjuures ükski väravalööjatest (57. Nikita Ivanov, 68. Taaniel Usta, 84. Henri Leoke) ei alustanud algkoosseisus, kirjutab Soccernet.ee.

Tasapisi koduseks EM-turniiriks valmistuv koondis mängib oma järgmise kohtumise kahe päeva pärast, kui heideldakse Zürichi Grasshoppersi U-18 meeskonnaga.