Bayern kerkis jälle liidriks, Lewandowski käib Mülleri jälgedes ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas alistas Müncheni Bayern võõrsil Kölni 4:1 ja kerkis taas liidrikohale.

Bayern haaras turvalise 3:0 edu juba tosina minutiga, kui skoori tegid Robert Lewandowski (3. minutil), Kingsley Coman (5.) ja Serge Gnabry (12.).

Gnabry lõi 66. minutil oma teise värava seisuks 4:0 külalistele ja Kölni autabamus sündis 70. minutil tänu Mark Uthile.

Avavärava löönud Lewandowskist sai teine mängija Bayerni ajaloos, kes löönud 22 esimese mänguga 23 väravat. Legendaarne Gerd Müller suutis seda kolmel juhul: 26 korda hooajal 1969/1970, 23 korda hooajal 1971/1972 ja 24 korda hooajal 1972/1973.

Pärast 22 mängu on Bayernil 46, RB Leipzigil 45 ja Dortmundi Borussial 42 punkti. 42 punkti on ka Mönchengladbachi Borussial, kel veel üks kohtumine varuks.