Rooba viskas JYP-i kaotusmängus hooaja 11. värava ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Robert Rooba (vasakult teine) meeskonnakaaslastega.
Robert Rooba (vasakult teine) meeskonnakaaslastega. Autor/allikas: Jiri Halttunen/JYP

Vaatamata Eesti jäähokimängija Robert Rooba väravale kaotas Jyväskylä klubi Soome kõrgliigas koduväljakul Ilvesele penaltiseeria järel tulemusega 1:2.

Rooba oli resultatiivne teise kolmandiku 13. minutil. Sellest võiduks ei piisanud, sest kolmandal perioodil viigistas seisu 24-aastane Ville Meskanen. Kuna lisaaeg võitjat ei selgitanud, siis läks kohtumine üle penaltiseeriale. Ilvesele tõi võidu Arttu Ruotsalainen täpne vise.

Rooba on tänavu Soome kõrgliigas visanud 11 väravat ning andnud 12 resultatiivset söötu. 23 punktiga hoiab ta parimate mängijate tabelis 76. kohta.

Tabelis hoiab 79 punkti kogunud JYP kaheksandat kohta, mis tagaks koha endiselt kaheksandikfinaalis. Ilves on 96 punktiga neljandal positsioonil.

Järgmise kohtumise peab JYP võõrsil Pelicansi vastu 18. veebruaril.