Kalju sai Läti tipust hokiskooriga jagu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Nõmme Kalju mängijad
Nõmme Kalju mängijad Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Nõmme Kalju alistas kontrollmängus Läti jalgpalli valitseva karikavõitja ja kõrgliiga mulluse hõbeda RFS-i 4:3.

Kalju läks Sõle hallis mängitud kohtumist tosina minuti järel Vladislav Homutovi väravast 1:0 juhtima ja sama mees oli suures osas "süüdi" ka veerand tundi hiljem, kui skoor kasvas 2:0 peale. Poolajale läks Kalju 2:1 eduseisul, kirjutab Soccernet.ee.

Teiseks poolajaks tuli Kalju välja sama üheteistkümnega ja palju vahetusi teinud külalisi kostitati kohe kolmanda väravaga, siis tegi Aleksandr Volkov 80. minutil seisuks juba 4:1. Viimasel veerandtunnil kaitseliiniga vangerdamised oleksid napilt saatuslikuks saanud, sest RFS lõi viimasel kümnel minutil kaks väravat tagasi, kuid enamaks jõudu ei jätkunud.