Juhkami koduklubi Friedrichshafen kaotas Meistrite liigas Roeselare Knackile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Martti Juhkami koduklubi Vfb Friedrichshafen
Martti Juhkami koduklubi Vfb Friedrichshafen Autor/allikas: CEV

Võrkpalli Meistrite liigas kaotas Martti Juhkami koduklubi Vfb Friedrichshafen võõrsil belglaste Roeselare Knackile 1:3.

Saksamaa klubi kaotas avageimi 26:28, kuid võitis järgmise 28:26. Kolmas ja neljas geim anti ära juba suuremalt 19:25, 17:25. Kohtumine kestis kokku tund aega ja 40 minutit. Martti Juhkami punkte kirja ei saanud.

Vfb Friedrichshafen servis kohtumise jooksul seitse ässa, Roeselare Knack 15. Blokipunkte saadi vastavalt 13 ja 12. Saksamaa meeskonna ründeprotsent oli 40 vastaste 43 vastu ning vastuvõtuprotsent 30 Belgia klubi 25 vastu.

Tomas Krisko tõi Vfb Friedrichshafeni parimana meeskonnale 14 punkti, Roeselare Knacki resultatiivseim oli 24 silmaga Hendrik Tuerlinckx.

E-alagrupis jätkab liidrina viis võitu kogunud Kedzierzyn-Kozle Zaksa. Roeselare Knack tõusis kolme võidu ja kahe kaotusega teisele kohale ning Vfb Friedrichshafen langes kahe võidu ja kolme kaotusega kolmandaks. Neljandal positsioonil on kõik viis mängu kaotanud Novi Sad.