Squashis selgusid Eesti meistrid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti meistriteks tulid Kristjan Pettai ja Aliis Allas.
Eesti meistriteks tulid Kristjan Pettai ja Aliis Allas. Autor/allikas: Eesti Squashiföderatsioon

Nädalavahetusel selgusid Eesti meistrid squashis. Tondi Tennisekeskuses peetud turniiril osalesid 32 meeste ja 15 naiste edetabeli paremat.

Naiste finaali jõudsid 16-aastane Eveli Mälk ja valitsev meister Aliis Allas. Allas domineeris ja võitis matši 3:0 (11:5, 11:5, 11:4). Allase jaoks on see kuues meistritiitel. Kolmanda koha saavutas Anna Reinsoo, kes otsustava koha mängus oli 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) parem Mari-Liis Staldest.

Meeste meistriks krooniti Kristjan Pettai, kes finaalis alistas valitseva meistri Paavo Piiki geimidega 3:0 (11:8, 11:6, 11:5). Kolmanda koha saavutas Paul Piik.