Avaseti kindlalt kaotanud Tšiili tennisist võitis karjääri kolmanda turniiri ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Cristian Garin
Cristian Garin Autor/allikas: EPA/Scanpix

Argentinas Cordobas peetud ATP tenniseturniiril võidutses noor Tšiili mängija Cristian Garin, kes kodupubliku pettumuseks alistas finaalis argentiinlase Diego Schwartzmani.

23-aastane Garin kaotas avaseti kindlalt 2:6, aga võitis kaks järgmist 6:4, 6:0.

Garinile oli see karjääri neljas ATP turniiri finaal ja kolmas turniirivõit, seejuures on kõik need finaalid olnud viimase aasta jooksul.

Schwartzmanile oli see aga teine finaalikaotus kodumaal – mullu jäi ta Buenos Aireses finaalis alla Marco Cecchinatole.

Schwartzman jätkab edetabelis 14. real, Garin tõusis viis kohta ja paikneb nüüd 26. positsioonil, mis on tema karjääri kõrgeim koht.